1309 Tryck
Såld: 1.300 kr
Såldes den 3 december 2018 -
8493 Signerade tryck
Einar Nerman (1888-1983), i mapp, lösa blad
Såld: 1.000 kr
Såldes den 9 mars 2015 -
4040 Tryck
Såld: 800 kr
Såldes den 3 mars 2014
8243 Tryck
signerat, Einar Nerman (1888-1983), 29x21
Såld: 100 kr
Såldes den 14 december 2009 -
8212 Tryck
signerat, Einar Nerman (1888-1983), 30x21
Såld: 200 kr
8366 Tryck
2 st, signerade Einar Nerman
Såld: 200 kr
Såldes den 7 december 2009
6360 Mapp med tryck
Einar Nerman, 12 stjärnor
Såld: 200 kr
Såldes den 15 juni 2009 -
5558 Tryck
Einar Nerman, Signerad, 22 x 14
Såld: 200 kr
Såldes den 8 juni 2009 -
4529 Tryck
2 st Numrerade & sign Einar Nerman, 33x26
Såld: 450 kr
Såldes den 24 november 2008